Jana Komrsková reprezentovala Českou republiku ve sportovní gymnastice. Účastnila se olympijských her v Sydney 2000 a v Aténách 2004. V roce 2016 spolukomentovala sportovní gymnastiku na olympijských hrách v Riu de Janeiru jako expert ČT. V prosinci 2018 s kolegy založili Sportovní agenturu Slovácko, která si v rámci projektu SPORŤÁK dala za úkol ukázat všem dětem v Uherském Hradišti a okolí, že hýbat se a sportovat, může být zábavné. 

"Letos zahajujeme 8. rok pohybového kroužku pro nejmenší a moc ráda děti učím, že sport je úžasný a měl by patřit k životu každého z nich. A je úplně jedno zda na vrcholové či rekreační úrovni" říká trojnásobná maminka a k pohybu vede i svoje děti.

Barbora Gejdošová je milovnicí sportu, jídla a folkloru. A proto také všechny její cesty vedou nakonec zpět domů do Uherského Hradiště. Od dětství se věnuje gymnastice, která ji přivedla do přípravky JK. Již deset let se věnuje trénování dětí a je trenérem III.třídy sportovní i moderní gymnastiky. A nově také certifikovaným (Yoga Alliance) lektorem Yogy. 

Jan Břeň je reprezentační trenér juniorů ve squashi a absolvent bakalářského studia Masarykovy univerzity Fakulty sportovních studií. Závodně hrál squash na extraligové úrovni a většinu svého profesního života strávil v Brně. Nyní se s rodinou přestěhoval do Uherského Hradiště, kde chce vrátit squash všem, kteří o to budou mít zájem - od dětí až po dospělé. Rád pracuje s dětmi, které nejčastěji vede především ke všeobecnému rozvoji. Pro zájemce zařadí pro zpestření tréninku i squash. Ideální varianta pro rodiče - přihlaste nám vaše dítě do Přípravky a sebe na hodinu squashe. Budete sportovat všichni, na jednom místě a ve stejném čase. 

Retrokolo | Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!